Feitjes!
Feitjes!
Ik was net in loondienst toen ik erachter kwam dat marketing en sales best complex is. Mijn functie was toen onder andere, het beheren van een online bestelplatform. Dankzij dit werk, leerde ik van de feedback van gebruikers, dat iets voor jou heel logisch kan zijn. Maar dat dit voor de persoon aan de andere kant van het scherm heel andere koek is.
Uiteindelijk nam ik ontslag.
Want ik verlangde zo naar vrijheid, mijn eigen tijd indelen en groeien als persoon. Dat ik alle zekerheid die ik had opgaf. Zelfs nadat we net getrouwd waren, een huis hadden gekocht en weinig reserves hadden.
Je krijgt waar je om vraagt
Dus ik ging schrijven. Van sinterklaasgedichten tot lastige appjes aan schoonmoeders. Verre van handig! Als je echt wil werken met leuke opdrachten én leuke klanten, moet je daar voor uit komen. Niet veel later ontdekte ik twee guru’s in de markt. Wim van der Mark en Martin van Kranenburg. Ik ben deze twee mannen nog altijd dankbaar wat ze mij geleerd hebben op het gebied van copywriting.
Sindsdien ben ik gaan schrijven voor het brein. Dat grijze ding tussen je oren wat meebeslist of jij wel of niet koopt.
Schrijven als talent? Bullshit
Lange tijd heb ik daarna de overtuiging gehad dat je alleen kan schrijven als je het talent hebt om vlot te pennen. Wat had ik dat mis! Op school haalde ik met moeite mijn Bachelor, mede dankzij mijn taalgebruik en dramatische woordenkeuze. Uiteindelijk ben ik vet betaald om teksten voor anderen te schrijven.
Combinatie van ervaring en vaardigheden
Ik vind het leuk om je te spreken, echt. Wat ik nog leuker vind, is erachter komen waar jouw motivatie zit. Waarom doe jij wat je doet? Wat vind je er zo leuk en belangrijk aan? En vooral, waarom geloof jij dat wat jij doet van toegevoegde waarde is? Hoe deel jij jouw visie met de wereld en waarom zitten mensen per se op jou te wachten?
Nu mag ik je interviewen. En de onderste steen bovenhalen om jouw verhaal scherp te krijgen. Dat is waar ik helemaal van aan ga.
Ik had de beste schrijfdocenten van NL!
Wim en Martin hebben mij vanaf seconde 1 geïnspireerd met hun kennis. Toen ik voor het eerst in een gratis gastmasterclass van ze zat, dacht ik alleen maar "dit moet elke ondernemer weten!"
Ik volgde hun training, kreeg een prachtig certificaat en ben nog steeds actief lid van hun online community met regelmatig nieuwe trainingen.
Wat ik jou leer, is geen kennis. Maar hoe je dit in de praktijk toepast. Een stuk eenvoudiger en het grootste verschil: je bent meteen bezig.